top of page

Lov oblastního bobříka Porty

Jezdím na Portu. Ano, to je ta folková soutěž! Začala jsem roku 2014, ale do soustavného objíždění oblastních kol jsem se pustila až teprve později, když mě atmosféra na některých z nich doslova nadchla.

Sama pro sebe jsem si stanovila cíl zúčastnit se všech oblastních kol, a to každý rok jednoho. Mezitím jsem začala doprovázet i manžela, písničkáře Láďu Koťátka Niklíčka, ale jeho vystoupení do svého bobříka nepočítám. To proto, že pak bych si klidně teoreticky mohla zahrát tu s jedním písničkářem, tu s kapelou, a "nasbírat" účasti na oblastních kolech třeba za tři, čtyři roky. Jenže to mi připadá jako podfuk - cílem je odehrát soutěž na každém z oblastních kole pod týmž interpretačním jménem, zkrátka tomu věnovat těch 14 let (což je současný počet oblastních kol).

Níže v tabulce se můžete podívat, jak jsem zatím na tom. Neuvádím zde úplně všechny účasti: na některých kolech jsem byla i s Koťátkem, několikrát jsem dosoutěžila do Řevnic a jednou do Ústí nad Labem, ale tato kola nejsou oblastní, takže je do seznamu neřadím.

Pokud se nic nestane a podaří se mi v příštích letech navštívit vždy jedno kolo ročně (tj. na poslední chvíli mě neskolí choroba, nepřijde žádná karanténa, kola se nezruší ani nepřibydou...), ulovím svého "oblastního bobříka" roku 2031!

Add your own content here. Click to edit.

Snímek obrazovky 2024-04-28 v 8.38.14.png
bottom of page