PT Divadlo založili v roce 2003 Filip Budák, Saša Niklíčková (Čedíková), Andrea Votrubová a Jerry Janko. Poslední dva jmenovaní jsou vedeni jako nehrající členové.

 

Popsat charakter tohoto ochotnického spolku je téměř nemožné, protože ve většině případů překračovala jejich představení všechny meze neumětelství, trapnosti, sebemrskačství a diletatntismu. Nezřídkakdy se z hlediště ozývaly výkřiky typu: Je to vůbec možné? Nicméně geniální manažerský duch vedoucího souboru v podobě F. Budáka dovedl zajistit PT Divadlu vyprodané sály a hromadící se nabídky od dalších a dalších pořadatelů. Heslem spolku bylo: Sebedůvěra na jevišti, strach v hledišti. Toho soubor dociloval různými, i nedivadelními způsoby - proslulá byla zejména obávaná tombola.

 

Saša působila v souboru jako herečka, autorka kratších her a příležitostná režisérka od roku 2003 do roku 2010 a od té doby nemá problém vystoupit před lidmi téměř s čímkoliv.

 

Soubor stále existuje, ačkoliv hraje již jen velmi zřídka. Odkaz na Facebook PT Divadla

 

Zpět k projektům                                                                                                                 Zpět k hlavnímu menu

 

 

© 2014 Saša Niklíčková. Proudly created with Wix.com

  • Facebook App Icon