Panna a Vorel je hudební duo hrající ve složení Saša Niklíčková a Tomáš Vorel. Oficiálně fungovalo od roku 2008 do roku 2014, i když oba členové spolu příležitostně hrají dál, ale již výhradně pod svými jmény. Repertoár tvořily převážně Sašiny písničky a několik autorských Tomášových skladeb. 

 

Jak to znělo a zní, si můžete poslechnout na Bandzone, kde má v současnosti každý z členů svůj samostatný aktivní profil. Zde je odkaz na ten Tomášův.

 

Jedním ze stále živých projektů dua je cyklus Ředění intenzívního intelektuálna, komponovaný literárně-hudebně-divadelní večer, který Saša s Tomášem pořádají jednou za čtyři roky. Součástí programu bývá písničková a básnická tvorba obou pořadatelů a účast hostů.

 

První Ředění proběhlo v únoru 2008 v tehdejší kavárně Obratník (dnes Symbióza) v Praze, druhé Ředění v březnu 2012 v literární kavárně Řetězová. Předpokládané konání třetího Ředění připadá na jaro 2016.

 

Zpět k projektům                                                                                                               Zpět k hlavnímu menu

 

 

© 2014 Saša Niklíčková. Proudly created with Wix.com

  • Facebook App Icon